Tomasz Andrzejowski

 
 

O mnie

 

 
 

Jestem absolwentem studiów ekonomicznych na Uniwersytecie Opolskim oraz studiów podyplomowych Zarządzania Jakością na Politechnice Wrocławskiej. Posiadam ponad 8 letnie doświadczenie w pracy w biznesie w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach, także w międzynarodowych korporacjach. Wspólnym mianownikiem wszystkich moich dotychczasowych miejsc pracy jest to, iż dotyczyły one w dużej mierze kształtowania zastanej rzeczywistości. Bardzo dobrze czuję się w temacie usprawniania procesów,  a praca w tym obszarze jest dla mnie źródłem ogromnej satysfakcji.

Zarządzanie 50 osobowym przedsiębiorstwem produkcyjnym pozwoliło mi doświadczyć całości działań przebiegających w organizacjach biznesowych. Począwszy od negocjacji warunków współpracy z klientami i ustalanie technologii spełniającej wymagania klienta, poprzez zakupy materiałów, planowanie produkcji, wysyłkę wyrobów gotowych, po egzekwowanie płatności.

Natomiast dzięki pracy dla dużych przedsiębiorstw oraz studiom podyplomowym poznałem nowoczesne metody i techniki skutecznego zarządzania. Większa skala prowadzonej działalności w dużych przedsiębiorstwach pozwoliła mi dokładniej spojrzeć na procesy logistyki i produkcji i zobaczyć to czego nie widać tak łatwo z perspektywy małego i średniego przedsiębiorstwa.

Posiadam certyfikaty TUV : Auditor wewnętrzny, Pełnomocnik zarządu ds. Zarządzania Jakością, Menadżer Jakości.

 

 

auditor wewnętrzny, pełnomocnik jakości, menadżer jakości auditor wewnętrzny, pełnomocnik jakości, menadżer jakości auditor wewnętrzny, pełnomocnik jakości, menadżer jakościWdrażanie zmian jest zbyt ważne,
aby robić to przy okazji...

Kontakt

504-207-642
Tomasz Andrzejewski
os. XXV-lecia 2a/9
58-260 Bielawa

tomasz@mspdoradztwo.pl

Log in